Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Чому важливо їсти із задоволенням

Науковці дійшли до висновку, що не варто захоплюватися надто корисною їжею, якщо ви не отримуєте від неї задоволення. Це відкриття змінює ставлення до дієт.

Фахівці провели дослідження за участю понад 500 осіб, які сиділи на різних дієтах. Виявилося, ті добровольці, які позбавляють себе смаколиків, так і не зуміли повноцінно досягти очікуваного результату. А от піддослідні, які періодично дозволяли собі чітміл з улюбленими ласощами, значно швидше доходили до поставлених цілей.

“Створюючи плани з покращення свого здоров’я та добробуту, люди з низьким рівнем самоконтролю шукають значно важчий шлях до успіху, зосереджуючи увагу на тому, щоб уникати найбажаніших продуктів. Водночас інші, які взагалі успішнішы у втіленні цілей, зазвичай, розробляють більш мотивуючі плани щодо включення здорових продуктів до раціону, які не приносять такого задоволення від трапези”, – пояснюють фахівці.

Відтак, найкраща мотивація під час дієт – це не повна відмова від улюблених смаколиків. Адже їжа без задоволення лише підкошує впевненість у своїх силах та погіршує самопочуття.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*