Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

День медичного працівника – 2022

Дорогі наші друзі і колеги!

Прийміть наші щирі привітання! 

У Києві День  медичного працівники відзначають понад 76 тисячі працівників галузі,  серед яких в муніципальній охороні здоров`я  працюють біля 45 тисяч працівників, а це лікарі, медичні сестри, лаборанти, санітарки та інші працівники.

Головна цінність для охорони здоров’я Києва – це кадровий потенціал. У Києві трудяться понад 22 тисячі лікарів, 27 тисяч середнього медичного персоналу. З них в комунальних закладах охорони здоров`я – 10,5 тисяч лікарів та 15 тисяч середнього медперсоналу.

Здоров’ям  городян опікуються медичні працівники первинної медико-санітарної ланки, лікарень для дорослих та дітей, пологових будинків,  спеціалізованих медичних закладів, станції швидкої медичної допомоги, центру крові.

В закладах первинної медико-санітарної допомоги працює 1817 лікарів та 1963 молодших спеціалістів з медичною освітою.

Заради здоров’я киян працюють сотні лікарень, поліклінік, медичних центрів, пологових будинків та інших медичних установ. Від першої допомоги до найскладніших операцій, від диспансеризації до високотехнологічного лікування, від первинної діагностики до повного одужання – наші медичні працівники, від медсестер до академіків, націлені на сумлінне виконання свого лікарського обов’язку. Успіхи та досягнення в цій складній роботі засновані на професіоналізмі, міцних знаннях, самовідданості і милосерді.

Успіхи київського охорони здоров’я багато в чому зумовлені сформованими традиціями і безцінним досвідом, переданим ветеранами галузі. Сьогодні, у цей святковий день ми шануємо більше 8 тисяч пенсіонерів та ветеранів медичної галузі.

В цeй складний для держави час, час військової агресії росії,  медики не залишились осторонь, а віддано продовжували працювати на своїх робочих місцях для забезпечення киян необхідною медичною допомогою.

Понад 200 медичних працівників, а це лікарі – перш за все – хірурги, анестезіологи – реаніматологи, травматологи, медичні сестри та фельдшери перебувають на службі в ЗСУ.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*