Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Кияни зможуть оцінювати лікарів онлайн

Кияни зможуть оцінювати якість медичного обслуговування в онлайн-системі Helsi.me. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він розповів, що вже з 1 березня 2019 року мешканці столиці зможуть давати оцінку роботі лікарів, які зареєстровані в онлайн-системі Helsi.me. Це можна буде зробити протягом двох тижнів після візиту до лікаря.

“Пацієнт після візиту до лікаря протягом 14 днів зможе виставити оцінку лікаря і залишити текстовий відгук. Після отримання десяти і більше оцінок у лікаря формується рейтинг – середня оцінка за останні півроку”, – пояснив заступник голови КМДА.

За його словами, кияни, що зареєстровані в системі Helsi, матимуть можливість ознайомитися з рейтингом лікарів і на свій розсуд вибрати того, з ким підписати декларацію або якого вузького фахівця вибрати для консультації.

“Звісно ж, безпосередній керівник медичного закладу не має фінансових важелів впливу на лікаря, не дивлячись на його рейтинг. Таким важелем стане пацієнт, оцінюючи роботу медика. Відповідно, лікар з високим рейтингом матиме велику базу пацієнтів, з якими підписані декларації, що безпосередньо впливає на його заробітну плату. Адже пацієнти будуть керуватися саме репутацією лікаря, укладаючи декларацію з ним”, – зазначив Поворозник.

Наразі в системі Helsi зареєстровано 1,5 млн киян і доступні для надання оцінок понад 2 тисячі лікарів.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*