Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Народилося у Києві

У серпні 2019 року в столиці  народилось 3027 немовлят: 1481 дівчинка та 1546 хлопчиків. Близнюків народили  58 жінок, з них 56 двієнь та  2 трійні.

Цікавий факт:

Багатоплідна (тобто більше, ніж одним плодом) вагітність – надзвичайно цікаве природне явище.

Хто не затримував погляду на випадково зустрінутих ідентичних близнюків або не чув про різні легендарні і курйозні випадки, пов’язані з близнюками? Саме так називаються діти, народжені від багатоплідних вагітностей. У близнят є навіть персональне однойменне сузір’я в нашій галактиці, і звичайно ж – “свій” знак Зодіаку.
За переказами, близнюками були Аполлон і Артеміда, Геракл і Іфікл, Ромул і Рем, біблійні Ісаак та Яків.

У повсякденному вжитку частенько можна почути терміни близнюки і двійнята. Якщо перший з них безумовно правильний, то другий в просторіччі позначає неідентичних, чи – “несхожих” близнюків.

У біології та медицині використовується лише термін “близнюки”. Розрізняють близнюків ідентичних (однояйцевих, або по-іншому – монозиготних) і неідентичних (наприклад, двояйцевих, інакше кажучи – дизиготних).

Однояйцеві близнюки практично однакові: вони завжди однієї статі, дуже схожі один на одного зовні і мають масу абсолютно ідентичних біологічних характеристик – групи крові, особливості роботи органів і систем, і навіть поведінкові особливості. Наукові факти свідчать: розлучені в дуже ранньому віці ідентичні близнюки виявляють подібність не тільки в зовнішності, а й у звичках, пристрастях, захворюваннях тощо. Зустрічаються однояйцеві двійні, трійні, рідше – четвертні, описані також випадки народження п’ятьох абсолютно однакових дітей.

Фото взято з відкритих джерел

Найбільша кількість дівчаток народилася в середу 21 серпня – 75 немовлят, а  хлопчиків у четвер 15 серпня – 73. У серпні минулого року народилось 3209  немовлят, з них 1551 дівчинка та 1658 хлопчиків, в тому числі  74 двійні та 1 трійня.

Цікаво, що в останній місяць літа народилось найбільше дітей з початку 2019 року. Загалом за 8 місяців 2019 року в м. Києві народилось  22213  малюків (10663 дівчинки та 11550 хлопчиків),   472 двійні та 3 трійні.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*