Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Рейтинг м. Києва за індексом охорони здоров’я Міжнародної організації Numbeo

Міжнародна організація Numbeo базується на рейтингах за різними  показниками життя. Серед низки рейтингових показників є показник, який характеризує стан задоволеності населення охороною здоров’я як держави в цілому, так і окремих міст, у тому числі – столиць держав.

Рейтингове місце по системі охорони здоров’я визначається за результатами голосування за певними компонентами обстеження на початок та середину року:

Компоненти обстеження охорони здоров’я за індексом охорони здоров’я Міжнародної організації Numbeo
 
Навички та компетентність медичного персоналу
Швидкість обслуговування та складання звітів
Обладнання для сучасної діагностики та лікування
Точність і повнота при складанні звітів
Дружелюбність і люб’язність  персоналу
Задоволеність чуйністю в медичних закладах
Відповідність обслуговування вартості послуг
Зручність розташування для пацієнтів

За результатами голосування 207 соавторів – учасників голосування станом на серпень 2019 року відсоток задоволеності населення відповідно до зазначених компонентів обстеження охорони здоров’я м. Києва коливається від помірних до досить високих значень (від 46,14% до 70,02%).

Найнижчий рівень задоволеності спостерігається за компонентом «обладнання для сучасної діагностики та лікування» та складає 46,14 (помірний). Найвищий – за компонентом «зручність розташування для пацієнтів»  – 70,02 (високий).

Серед міст України посідає друге після Львова  рейтингове місце за індексом охорони здоров’я серед інших міст України (Львів, Одеса, Дніпро, Харків).

Як столиця держави  у світовому рейтингу за індексом охорони здоров’я Київ займає стале місце серед інших країн світу: 208 рейтингове місце серед 236 столиць світу – на початку 2019 року та 203 місце з 231 столиці світу – в середині поточного року.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*