Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19
Новини

Рейтинг м. Києва за індексом охорони здоров’я Міжнародної організації Numbeo

Міжнародна організація Numbeo базується на рейтингах за різними  показниками життя. Серед низки рейтингових показників є показник, який характеризує стан задоволеності населення охороною здоров’я як держави в цілому, так і окремих міст, у тому числі – столиць держав.

Рейтингове місце по системі охорони здоров’я визначається за результатами голосування за певними компонентами обстеження на початок та середину року:

Компоненти обстеження охорони здоров’я за індексом охорони здоров’я Міжнародної організації Numbeo
 
Навички та компетентність медичного персоналу
Швидкість обслуговування та складання звітів
Обладнання для сучасної діагностики та лікування
Точність і повнота при складанні звітів
Дружелюбність і люб’язність  персоналу
Задоволеність чуйністю в медичних закладах
Відповідність обслуговування вартості послуг
Зручність розташування для пацієнтів

За результатами голосування 207 соавторів – учасників голосування станом на серпень 2019 року відсоток задоволеності населення відповідно до зазначених компонентів обстеження охорони здоров’я м. Києва коливається від помірних до досить високих значень (від 46,14% до 70,02%).

Найнижчий рівень задоволеності спостерігається за компонентом «обладнання для сучасної діагностики та лікування» та складає 46,14 (помірний). Найвищий – за компонентом «зручність розташування для пацієнтів»  – 70,02 (високий).

Серед міст України посідає друге після Львова  рейтингове місце за індексом охорони здоров’я серед інших міст України (Львів, Одеса, Дніпро, Харків).

Як столиця держави  у світовому рейтингу за індексом охорони здоров’я Київ займає стале місце серед інших країн світу: 208 рейтингове місце серед 236 столиць світу – на початку 2019 року та 203 місце з 231 столиці світу – в середині поточного року.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*