Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Робота лікарів жорстко контролюватиметься Антикорупційним бюро

МОЗ та НАБУ офіційно надаватимуть можливість контролювати корупцію серед  лікарів. Пацієнти за фактом хабарництва, зможуть подавати скаргу прямо в НАБУ.

Для цього вже працює відповідний розділ на сайті МОЗу. Також скаргу можна буде подавати на самому сайті НАБУ. Кожна скарга буде опрацьовуватись та перевірятись згідно підписаного з МОЗ меморандуму про боротьбу з корупцією у галузі Охорони здоров’я.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

«Нам необхідні контролери на кожному рівні. Побороти корупцію в окремо взятій лікарні не може ні міністерство, ні НАБУ, ні активісти. Лише пацієнти, які користуються послугами цієї лікарні», — коментує ініціативу МОЗ та НАБУ директор  «Transparency International Україна» Ярослав Юрчишин.

МОЗ оприлюднив план реформи. Стосується лікарів та медичних закладів

Покарання для кожного з лікарів-корупционерів, які окрім використаних коштів з державного бюджету, будуть вимагати за надані послуги гроші з пацієнтів залежатиме від сум, та кількості таких випадків. Наприклад, за малу провину, лікаря просто позбавлять можливості вести медичну практику та займати пости. За велику суму передбачено відкриття карної справи.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*