Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Стратегія зі створення безбар’єрного простору

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, передбачає створення безбар’єрного простору у всіх сферах життя. Стратегія включає заходи із залучення і підтримки для всіх українців, які відчувають бар’єри в освіті, працевлаштуванні, отриманні послуг. Вона закладає бачення майбутніх перетворень і усунення бар’єрів в підприємництві та працевлаштуванні, навчанні протягом життя, доступі до публічної інформації, цифровізації, адміністративних сервісах, отриманні реабілітаційних та медичних послуг тощо.

У КНП «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» на сьогодні створюються базові умови безбар`єрного доступу.

Насамперед це – фізична безбар`єрність. На даний час вхід у будівлю підприємства адаптований для користування ним осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Налаштований пандус біля вхідних дверей та на 1-й поверх будівлі. Крім того, функціонує вхідний дзвінок, яким можна викликати співробітників центру та поспілкуватися з ними.

Інформаційна безбар`єрність забезпечується доступністю публічної інформації на сайті підприємства для усіх громадян, яка надається своєчасно і безоплатно.

Освітня безбар’єрність створена на підприємстві за рахунок надання рівних можливостей та вільного доступу до освіти, а також перенавчання та опанування додаткових навичок.

На підприємстві відсутні бар’єри щодо працевлаштування та роботи осіб з інвалідністю. Процедури найму на роботу є доступними, дискримінація щодо роботи та кар’єрного зростання вразливих категорій населення відсутня.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*