Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

В суботу 14 вересня спільнота відзначає День фізичної культури і спорту України

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається урочисто з року в рік в другу суботу вересня. В 2019 році День фізичної культури і спорту України припадає на 14 вересня.

Офіційно свято засновано в 1994 році (Указ Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94 «Про День фізкультури і спорту»).

Фізична культура і здоров’я тісно пов’язані між собою, адже стан навколишнього середовища, шалений ритм життя і стресові ситуації послаблюютьорганізм людини. Ось чому є важливим зміцнення нашого організму всіма можливими способами: фізичними заняттями, збалансованим харчуванням тощо.

Зниження активності призводить до зниженню функціональних можливостей людини, послабленню рухового апарату, збоїв в роботі серцево-судинної, м’язової і дихальної систем.

Сьогодні на спортивному небосхилі країни сяють такі зірки, як: боксери Віталій і Володимир Клички, Олександр Усик, фристайліст Олександр Абраменко, плавці Михайло Романчук та Яна Клочкова, гімнастка Ганна Безсонова, легкоатлетка Жанна Пінтусевич, тенісисти Андрій Медведєв та Еліна Світоліна, футболіст Андрій Шевченко та багато інших, які своїми особистими досягненнями, наполегливістю та копіткою працею прославили  Україну.

Медична спільнота м. Києва щорічно долучається до святкових заходів, які проводяться в місті за різноманітними локаціями. Цього року напередодні свята у п’ятницю 13 вересня з 1000 до 1100 фахівцями громадського здоров’я КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» (вул. Волоська, 19) заплановано проведення флешмобу фізичної активності на свіжому повітрі.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*