Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Всесвітній день контрацепції

Contraception: It’s Your Life, it’s your responsibility» – «Контрацепция: це ваше життя, це  ваша відповідальність»

Всесвітній день контрацепції – це довгострокова компанія, яка відзначаєтся у всьому світі щорічно 26 вересня, починаючи з 2007 року. Захід проводится за ініціативи десяти міжнародних організацій, так чи інакше пов’язаних з проблемами планування сім’ї.   Цільовою аудиторією  є люди репродуктивного віку.

Для кожної людини найважливішим є здоров’я, а для жінки  репродуктивне здоров’я – не менш важливе. Незахищені статеві контакти, непостійні партнери у молоді роки можуть з часом «відгукнутися» багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя.

Сучасна молодь повинна пам’ятати про культуру статевого життя, про методи захисту, про відповідальність.

Слово «контрацепція» перекладається як «проти запліднення». Контрацепція є одним із найдієвіших способів профілактики абортів та  дає можливість молодим жінкам не тільки запобігти небажаній вагітності, а й мати  вибір  – коли народжувати, в якому віці і в якому статусі.

Методи контрацепції поділяються на: природні, бар’єрні, гормональну контрацепцію, хімічні методи, внутрішньоматкові пристрої, хірургічні методи. Найбільш часто жінки  застосовують внутрішньоматкові спіралі та гормональну контрацепцію.

За умови відповідного застосування сучасні контрацептиви дають
99 % захисту.

Протягом останніх 10  років в місті Києві  гормональну контрацепцію щорічно вибирають в середньому 200 тисяч жінок. Майже 3000 жінок застосовують внутрішньоматкові спіралі (ВМС).

Значне поширення використання засобів контрацепції привело до зниження кількості незапланованих вагітностей, але не усунуло потребу у доступі до безпечного аборту.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*