Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Як зберегти здоров’я в сучасних умовах життя?

Кожному з нас відомо: від того, який спосіб життя ми ведемо, в остаточному підсумку залежить стан нашого здоров’я. Прекрасно це усвідомлюючи, ми намагаємося встигнути завершити всі свої необхідні проекти і не відстати від прискореного ритму сучасного життя. Останнє, про що згадуєш в цій гонці – власне здоров’я. Куріння, зловживання алкоголем, жирною і солоною їжею, часті стресові стани, надмірна вага, ведення малорухливого способу життя – всі ці невід’ємні чинники повільно, але вірно руйнують наше здоров’я. 

Якщо ми все-таки хочемо, щоб наш організм служив нам довгі роки, дуже важливо не просто знати, а й застосовувати основні заповіді, які диктує здоровий спосіб життя. Давайте згадаємо їх ще раз.

Правильне харчування. Відвідуючи професійні сайти в інтернеті, можна побачити досить багато корисної інформації на тему, як скласти смачне і корисне повноцінне домашнє меню на кожен день. Уміння не тільки правильно складати раціон харчування, але і дотримуватися його допоможе організму справлятися з навантаженнями протягом усього дня.

Повноцінний відпочинок. Це важлива і природна потреба людини, яку не можна ігнорувати. Придумайте собі відпочинок до душі – можна сходити в театр, провести час в спілкуванні з друзями, почитати улюблену книгу, виїхати на деякий час на курорт або прогулятися в найближчому парку. Також важливо висипатися – адже здоровий сон допомагає організму людини відновити сили після важкого трудового дня.

Підтримка нормальної ваги. Нормальна за медичними показниками вага – запорука здоров’я і гордість за своє тіло! Важливо не тільки час від часу сідати на дієту для того, щоб привести своє тіло в порядок, але і постійно підтримувати досягнутий результат.

Фізична активність, загартовування. Кілька хвилин в день, які присвячені нескладній зарядці і загартовуючиим процедурам дозволять зміцнити найцінніше, що у нас є – наше здоров’я.

Регулярні профілактичні огляди. Відвідувати лікаря і радитися з ним про стан вашого здоров’я потрібно обов’язково. Краще лікування будь-якого захворювання – це профілактика.

Уміння справлятися зі стресовими ситуаціями. Бажано не приймати неприємні події «близько до серця». Потрібно вчитися правильно виходити з виникаючих стресових ситуацій, філософськи мислити, жити у злагоді зі своєю совістю, ладити з людьми. Всі ці принципи виконувати деколи дуже складно, і десь вередлива дитина в глибині душі люто чинить опір цим «правилам». Однак все-таки слід пам’ятати: незважаючи на всі досягнення сучасної цивілізації ніхто крім самої людини не зможе на належному рівні подбати про зміцнення свого здоров’я і підтримці організму в гарній формі.

Гармонійне поєднання фізичного і морального здоров’я допомагає нам позитивно дивитися на навколишній світ, прагнути до творчості, будувати своє сімейне щастя. Попрацювавши над своїми звичками і закріпивши корисні навички, можна продовжити активне життя на довгі роки, адже саме від нас залежить стан нашого здоров’я.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*