Телефон
(044) 425-05-57
Електронна пошта
kmiacms@kyivcity.gov.ua
admin@medstat.kiev.ua
Адреса
04070 м.Київ,
вул. Волоська, 19

Заміна кришталика – операція, яка в змозі повернути зір – киянам у комунальних клініках столиці виконується безкоштовно (+контакти закладів)

Операція із заміни кришталика, яка буквально повертає зір людині з катарактою та іншими захворюваннями очей, безкоштовно виконується для киян у визначених комунальних медзакладах столиці. Про це повідомив Департамент охорони здоров’я.

Обов’язковим при цьому є медичний висновок щодо необхідності такого оперативного втручання та направлення лікаря.

За інформацією директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, при будь-яких проблемах із зором необхідно якомога раніше звернутися до лікаря-офтальмолога. Він встановить точну причину та призначить лікування. Якщо операція потрібна, зробити її можна в одній із шести клінік: Київських міських клінічних лікарнях №№ 1, 3, 4, 8, 9 та Олександрівській клінічній лікарні м. Києва.

«І операція, і необхідні для неї витратні матеріали будуть для вас безоплатними. Адже для цього заклади забезпечують усім необхідним на виконання заходів міської цільової програми «Здоров’я киян». Тож якщо хтось, навіть лікар консультативно-діагностичного центру, радить звертатися у приватні клініки, ви маєте знати, що існує безкоштовна альтернатива», – наголосила Валентина Гінзбург.

За її словами, таким чином міська влада створює для киян додаткові можливості безоплатного лікування.

«Це є особливо актуальним, коли йдеться про дороговартісні операції, які можуть покращити або повернути людині функції, що відповідають за якість життя. Пропоную киянам, які потребують заміни кришталика, звернутися до лікарні і зробити це. А тим, хто помічає негаразди із зором, – записатися до офтальмолога. В ідеалі, звісно, відвідувати лікаря з профілактичною метою, коли ще нічого не турбує», – порадила Валентина Гінзбург.

Лікарні, де виконують офтальмологічні операції із встановлення штучних кришталиків

КНП «Київська міська клінічна лікарня № 1»
(044)563-04-74
(098)454-72-18


КНП «Київська міська клінічна лікарня № 3»
(044)540-96-90


КНП «Київська міська клінічна лікарня № 4»
(050)228-44-28


КНП «Київська міська клінічна лікарня № 8»
(044)502-37-51


КНП «Київська міська клінічна лікарня № 9»
(044)467-07-69


КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва»
(044)255-14-75


Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікуєтся).


*